Про нас

ХТО МИ?

Smiley - найкращий польський бренд, який електричні зубні щітки і аксесуари для гігієни ротової порожнини. Завдяки нашому нестандартному підходу ми створюємо унікальні продукти, що поєднують в собі високі технології, надійну якість та витончений дизайн.

Ми ламаємо шаблон нудних, середньостатистичних зубних щіток, якими ми змушені користуватися кожного дня.

Smiley - це ковток свіжого повітря. Це не тільки інноваційні та ефективні продукти, але і стильні гаджети, якими можуть користуватися люди будь-якого віку.

МІСІЯ

Наша місія - це турбота про здорову і білосніжну посмішку всіх користувачів. Ми розповідаємо про суть гігієни ротової порожнини, популяризуємо електричні зубні щітки на ринку і пояснюємо, чому варто бути відкритими для нових технологій. Крім того, ми прагнемо зробити важливі для Нашого здоров'я продукти доступними і охопити якомога більшу аудиторію.

ВІЗІЯ

Наша мета - навчання користувачів і популяризація ультразвукової технології в тому числі на українському ринку. Ми хочемо охопити кожну українську домівку і різні вікові групи. Ультразвукові зубні щітки - це зміна, яке приносить результати і покращує Наше здоров'я - ми не хочемо, щоб вони асоціювалися як продукти преміум-класу. Зубні щітки Smiley оптимізовані для того, щоб стати предметом масового використання.

ЧОМУ ВАРТО ВИБРАТИ SMILEY?

- Smiley - це європейський бренд, створений для підвищення обізнаності Наших співвітчизників про гігієну ротової порожнини; купуючи наші зубні щітки, ви підтримуєте українських і європейських підприємців.

- Smiley володіє ультразвуковою технологією і функціями, які конкурують зі світовими лідерами галузі, і при цьому пропонує доступні ціни, тому що не є корпоративним брендом.

- Крім технології, ми також дбаємо про дизайн та належну різноманітність нашої продукції - для задоволення потреб кожної вікової групи.

- Smiley це не тільки товари - це місія з навчання користувачів, впровадження нових технологій і збереженню їх здоров'я!

MOTTO

Be ready to Smiley!